...

Jak zwiększyć konwersję na stronie internetowej?

Gdy mówimy o zwiększaniu konwersji na stronie internetowej, odnosimy się do podejmowania działań mających na celu skłonienie odwiedzających do podjęcia określonej, korzystnej dla nas akcji – tym może być zapisanie na newsletter, zakup produktu czy skompletowanie formularza kontaktowego. Rozumienie i zastosowanie praktyk związanych z optymalizacją konwersji (CRO) jest kluczowe dla każdego właściciela strony internetowej. Oto kilka sprawdzonych metod, które pomogą …

Czytaj dalej

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest kluczowa dla Twojego biznesu?

Wiesz, że profesjonalna strona internetowa może być kluczem do sukcesu Twojego biznesu? Odkryj, dlaczego inwestycja w dobrze zaprojektowaną, funkcjonalną stronę internetową jest niezbędna dla Twojej firmy, niezależnie od branży, w której działasz. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc zbudować silną obecność online i przyciągnąć więcej klientów.

Czytaj dalej

Systemy CMS, czym są? Jakie są najpopularniejsze? Sklepy i strony internetowe 

Systemy CMS (Content Management System) są narzędziami, które umożliwiają tworzenie, zarządzanie i publikowanie treści na stronach internetowych. CMS-y pozwalają na łatwe dodawanie, edytowanie i usuwanie treści, takich jak teksty, zdjęcia, filmy czy pliki do pobrania, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej.

Czytaj dalej

Google Search Console – Raport skuteczności

Google Search Console to podstawowe narzędzie w pracy SEO, ale to nie znaczy że jego przegląd nie przyda się każdemu właścicielowi strony. W ogromnym skrócie dzięki temu narzędziu jesteśmy w stanie określić jak wyświetla się nasza strona w Google, ile osób klika w wyniki, na jakie frazy się wyświetlamy oraz wiele więcej. 

Czytaj dalej
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.